Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? LG Optimus L9 vagy Sony Xperia L? Miért? :D

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 18:31
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Kb ugyanolyanok hardveresen, az L9 nagyobb képátlóval rendelkezik (4,7" vs 4,3"), de a pixelráta is magasabb tehát élesebb a képe egy picit, valamint a panel is IPS. Képernyőben tehát az L9 nyert, prociban kontráz a Sony: a KRAIT processzora fejlettebb, gyorsabb az LG Coretex-A9-esénél. Kamerában is üti a Sony (8M vs 5MP), de akkuban az LG jobb, tehát az üzemidő kb. azonos lesz. A GPU szerintem mindkettőnek elég, 1GB rammal szépen futnak, NFC is csücsül mindkettőben.


Veheted szerintem amelyiket jónak látod, de nézz meg előtte egy 4,3" és 4,7" képátlójú telefont mondjuk a MédiaMarktban! A 4,7-est lehet hogy nem éred már át.

2013. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noémi556 válasza:
énis ezek közül nem tudom melyiket vegyem..esetleg tudtok valamit tanácsolni?:)
2013. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!