Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most egy iphone 4 16gb függetl...

Most egy iphone 4 16gb függetlent mennyibe lehet eladni?

Figyelt kérdés
Mert van egy most és szeretnék egy 4s-t venni de nemtudom mennyibe lehetne most eladni. Gyárilag független. 2 tokkal és minden egyéb cuccal csak dobozom nincs. Mennyit érhet ma? Hol próbáljam eladni? Egész jó állapotban van. hátlapján 1-2 karc van az alma jel mellett mert kivágott tok volt és zsebbe kicsit megkarcolódott de csak erösebb fénybe látni a karcot.
2013. máj. 28. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65-70 ért mennek.
2013. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem a 70 tökéletes lenne!:) Vaterán próbáljam meg? De semmi jót nemhallottam róla mostanából. :/
2013. máj. 28. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is akörül. én főként apródon és hardveraprón szoktam, de ha-n szerintem lehurrognának a 70-ért, úgyhogy inkább tedd fel apródra. vatera-teszveszben azt útálom, hogy jutalékot számol fel, mégsem segítenek semmiben(volt már ebből egy átveréses ügyem...). ezek után töröltem onnan magam.
2013. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó lesz a hardverapró, ott jobban meg is bíznak az eladókban, nincs annyi csaló mint máshol.
2013. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha most regisztrál, akkor ott sem lenne nagyobb megbízhatósága újoncként, de tény, hogy biztonságosabb.
2013. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A 70 szerintem is korrekt ár. Az én fehér vodafüggő 16 gigás karcmentes, teljesen újszerű (gyári hátlapfólia, végig tokban tárolt) 4S-em árulom 100-ért.
2013. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4S-t ne vegyél. A 4 jobb, nekem is 4 van, ha unod vegyél Iphone 5-öt
2013. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én inkább vennék 4S-t, mert az 5 nem sokkal jobb nála, mégis jóval drágább. én inkább majd a 4S-t cserélném le később újabb generációsra.
2013. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!