Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon kell nekem?

Milyen telefon kell nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.. nem tudom eldönteni, hogy milyen telefont vegyek..

Olyan kellene, ami fehér színű külsőre, viszonylag jól bírja (tehát nem az a fajta, ami 1 év után tönkre megy mert nem bírja..) és vodafone-nál a legolcsób internetes csomagja van, amivel tudok netezni.. jelenleg t-mobile-os vagyok, de mivel azt mondták a mobil üzletben, hogy az a megoldás amikor valaki ingyen tud netezni, telefon függő, mert hogy nem mindegyik telefonon lehet beállítani... o.O és akkor már inkább vodafone-ra válltanék, mert a szüleim ott tudnak venni úgy készüléket, hogy 0 ftos kezdőrészlettel hozzuk el.. Tehát szerintetek, milyen telefon való nekem? Külsőre fehér, viszonylag jól bírja, és legolcsóbb/ingyenes internetcsomag hozzá.. mert lényegében zenét hallgatni, képeket feltölteni, facebook-zni és nézzen ki jól.. Már annyira belemerültem a dilemmámba, hogy itt kérek segítséget.. (Y) fajin vagyok:D Na előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. máj. 28. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s4 ha olcsóbbat akarsz akkor htc desire x ;)
2013. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod :) a galaxy s 4 draga! ! :DD

Megneztem ezt a htc desire x -t.. feherbe nem rossz.. arba milyen? Amugy az olcso/ingyenes netcsomag vodafone-nal kerdesemre is tudna valaki valaszolni? eleg bena vagyok.. :D

2013. máj. 28. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

ingyen sehogy nem lehet netezni. az más, hogy t-nél a Facebook Zero által generált adatforgalmat nem fizettetik ki. Amire utaltak az az, hogy okostelefonoknál elég sok olyan alkalmazás van már, ami internetet igényel, és ha havidíj nélküli mobilneted van, akkor azok a háttérben könnyen generálnak adatforgalmat, amire aztán fizethetsz. ez máshol is ugyanígy van, t-nél jelenleg akció nélkül 1000 Ft a legolcsóbb, 100 megás go net m.

ez vodafone-nál ugyanígy van, Zsebnet 100, szintén 100 megás, 990 Ft-ért. a t-snek annyi előnye van, hogyha a 100 megát elhasználod, akkor csak lelassítják, vodafone oldalán nem találtam semmi ilyet, csak azt, hogy +500 Ft-ért újabb 100 megás kiegészítő csomagot lehet kérni...arra következtetek, ha ezt a kiegészítőt nem kéred, akkor amint lement a 100 mega, hó végéig nem netezhetsz.

2013. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is go net valami van es az havi 600.. es ha elofizeteses leszek akkor hogy fog ki nezni a dolog? am telo javaslatokat meg varok!:) szep napot!
2013. máj. 29. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!