Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U galériában miért nem...

Xperia U galériában miért nem jelenik meg a "DCIM" nevű mappába Total Commanderrel csinált mappák, ill. egyes mappákat nem tudok kitörölni. Miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van olyan mappám hogy "Bluetooth" volt benne pár kép, azokat átraktam egy másik mapppába, viszont az új mappa nem látszik a galériában, csak commanderből tudom megnyitni, a "bluetooth" mappa pedig nem törölhető és még azt hiszi a telefon még mindig abban van a kép.

Mitől van ez?

Android 2.3.7-em van.

(frissíteni az oprendszert nem akarom)


2013. máj. 28. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod frissíteni az androidot? Sztem egy rendszerfrissítés megoldaná.
2013. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert attól tartok hogy elrontok vmit közben. Nincs vmi más mód rendszerfrissítésen kívül?
2013. máj. 29. 04:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet elrontani. Mit lehet abban elrontani hogy rákötöd a gépre és a pc companionban frissíted. Nem értem minek kell egy olyannak okosteló aki egy ennyit nem tud megcsinálni.
2013. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod értelmezni a kérdést akkor inkább tartsd meg magadnak a beszólásaidat.

Kétlem én hogy csak azért nem látok minden mappát a galériában, mert nem a legújabb android van rajta.

(a pc companion sem látja telefont)

Ha érdekel azé' van okostelóm, mert telik rá, és mert már másfajtát nem lehet kapni.

2013. máj. 31. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Más fajtát nem lehet kapni?? Ezt hogy érted? Olyan telótvehetsz amilyet akarsz AKÁRMILYET, és még ha telik rá, ha ennyire almafabéta vagy az okostelókhoz akkor tényleg csak egy Nokia 112 való neked. Ja és nem tartom meg a beszólásaimat, azért van ez az oldal hogy leírjuk a véleményünket, válaszunkat.
2013. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy olyat nem lehet venni ami gombos és emellett van benne jó fényképező, wifi, és tehető rá sokféle app. Meg ma már az érintőkijelzős a divat.

És mint ahogy te is mondtad ez a oldal azért van hogy leírjuk a válaszunkat.

Én a te válaszaiddal nem jutottam semennyit se közelebb a feltett kérdésemhez. Ebből arra következtetek hogy mivel értelmes választ nem írtál a kérdésemre, akkor te se lehetsz valami szakértő az okostelefonok terén.

Vagy tudsz már értelmes választ adni a kérdésemre, nagyokos?

2013. jún. 1. 02:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz , most az érintôkijelzô a divat, de még neten lehet kapni gombos telókat, pl.: ottvannak a qwerty-s okostelók vagy a régebbi multimédiás telók(samsung innov8, nokia n96 stb. bá ezekre nem lehet annyi appot tenni) és neten találsz amennyi kell.

Én írtam neked egy választ ami valószínüleg megoldaná a problémát de te még meg se próbáltad, és ha ókori androidot használsz akkor nem tudsz kihasználni bizonyos dolgokat így semmi értelme hogy androidos.

Nem vagyok szakértô de már régóta foglalkozom telókkal, sokat ki is próbáltam és hiszem hogy már nem vagyok teljesen analfabéta ezekhez és már jobban értek hozzá mint itt egyesek (nem csak kifejezetten rád értettem).

2013. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem véletlenül írtam a választ mert nekem ics-en(android 4) automatikusan megjeleníti a képeket ha átteszem más mappába is. Megpróbálhatod letôlteni a gallery ics appot playrôl, de nem garantálok semmit.
2013. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem most van először androidos telefonom, és még ezzel az ókori oprendszerrel is meg vagyok elégedve.

Amúgy rájöttem, hogy hogyan tudom azt a mappát eltüntetni a galériából. Csináltam ezt biztonsági mentést az egész telefon fájlrendszeréről és indítottam rajta egy "gyári adatok visszaállítást"

Mitől jobb az legújabb android mint amit most használok?

2013. jún. 1. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:

" Mitől jobb az legújabb android mint amit most használok?"

Mert újabb. Ebben az esetben újabb=jobb. Számos újítás van benne de most lusta vagyok ide be copyzni mindent, google a barátod. A kérdésre visszatérve ez olyan mintha azt kérdezted volna hogy: "Mitôl jobb a legújabb windows mint a windows 95 amit most használok?"(a windows csak példa).

2013. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!