Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell xperia ARc-ra...

Joci1956 kérdése:

Hogyan kell xperia ARc-ra feltelepíteni az xperia Ultimate HD 3. 02 romot?

Figyelt kérdés
Rootolt a telo és nyitott a bootloader. A Lupus_anzu_Stock-gb+iCSv14. img kernelt tettem fel a flashtoolal. Előtte a xperia ultimate hd 2. 0.3. zip-et tettem fel majd a XPERIA_Ultimate_HD_MOD_v2.3_by EAGLEBOOY. Zip frissítettem a CWM-mel. Tökéletesen müködött! Megláttam az xperia Ultimate 3. 02 letöltöttem és a CWM-mel felpakoltam. Aroma segítségével kiválasztottam a telo típusáta, Unlockedbootloader sikerült az insatall hiba üzenet nélkül kiválasztottam reboot elötti négyzetbe pipát tettem és újraindult. Újraindítás után mindig a lupus cwm recovery jön be akármit csinálok egyszerüen nem lép tovább! Azt szeretném megkérdezni valakitől aki már feltette a 3. 02-est mit rontottam el? Volt amikor az újraindítás előtt feltettem a KTG-WLAN-1.52. zippet majd utána indítottam hiába választom a Reboot System Now-t mindig a cwm recovery jön, vissza mintha a "reboot Recovery" választanám ki. Olvastam a telepítési segédletet, ahol azt írja, hogy az aroma telepítés után ne indítsam a telot, hanem tegyem fela Wifi modult Köszönöm előre is a segítségeteket.
2013. máj. 29. 12:00
 1/1 oposszum1234 válasza:
ha sikerült akkor nekem segithetnél. normálisan müködik? nem lett töle semmi baja a telonak?
2013. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!