Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire kell a tizenéveseknek a...

PcStar kérdése:

Mire kell a tizenéveseknek a 100-200 ezres telefon?

Figyelt kérdés

Most én vagyok lemaradva ennyire? Mindegyiknek ott a kezébe a drága okos telefon, Iphone 4S, 5 DE MIRE KELL AZ NEKIK?

MIRE HASZNÁLJÁK? (10-16 éves korosztály)?



2013. máj. 29. 15:09
1 2 3
 1/28 gaxal ***** válasza:
46%

Hogy mire használják? vagánykodnak vele



Miért van a tizenévesek? mert apucinak sok a pénze és nem fér el a házba...

2013. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
így van. vagánykodni...kb 18-20 éves korukra kitisztul a fejük, és a zsebben marad a telefon...
2013. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 gaxal ***** válasza:
46%
Nekem egy telefon funktciói: telonálás, SMS, fényképező, email ENNYI ehhez meg nem kell 200 000Ft én egy telefonra 20 000-ft nál többet ki nem adnék...
2013. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 |Orfeusz| ***** válasza:
46%

Mert látja hogy az osztálytársainak is van, ő meg jobbat szeretne ezért elkezd hisztizni a szüleinek hogy ő is akar egy jobbat mint a haveroké. Ezért a szülei meg szeretetpótlóként megveszik azt amit akar és mindenki boldog. Utána meg játsszák rajta az angry birds-öt ugyanúgy mint egy 30 ezres telefonon.

De szerintem 14 fölött már vállalható egy 80E körüli, egy középiskolás már használja azért.

2013. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 gaxal ***** válasza:
42%
Én is középiskolás vagyok mégse kell samsung galaxy s4 se iphone 5
2013. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Most visszakérdezhetnék, hopgy minek egy 30-40 éves üzletembernek egy 8 magos processzorral ellátott telefon. Kihasználja? Természetesen nem. Akkor nekik minek kell? Hát nem "menőzni" vele?


A "tizenévesek" megnevezés eléggé hülyeség. A 10 éves 6 hónapos óvodatöltelék, a 13 éves fűcirkáló, meg a 19 éves 11 hónapos középiskolát lassan kijáró ember is tizenéves. a 10-14 éveseknek telefont nem adnék a kezükbe, láttal már egy totál lestrapált 2 hónapos telefont egy ilyen szerencsétlen "nagymenő" kezében. A jelen helyzetben pedig egyszerűen nincs olyan alkalmazás, ami igényelné az egynél több magot. Nekem egymagos 1gHz-s telefonom van 512 MB memóriával, olyan programot nem láttam, ami nem ment volna el rajta. Szóval több szemszögből lehet ránézni erre a dologra. nem csak a "tizenéveseknek", hanem az egész emberiségnek fölösleges egy ilyen telefon. Majd ha kivetíti a képernyőt a falra, akkor esetleg. Csak akkor meg nem az 1260 mAh-os akkuval. Nem olyan egyszerű erre a kérdésre választ adni, ahogyan te gondolod. Nem kell háborogni, ha nincs rá pénzed, ne nyavalyogj! Nekem se kellene, de röhögök a sok idiótán, aki 200 ezret költ egy telefonra. és mire használja? Facebookozásra.

2013. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg egy magon és 512 mega rammal Modern Combatot 3-at, NOVA 3-at, NFS Most Wantedet játszani, full HD-t lejátszani, illetve felvenni, kompromisszummentesen multitaskingolni, stb.
2013. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked nincs szükséged rá, lehet másnak van, és ki is használja, nekem például Note-om van, hatalmas telefon abban S-pen is van, HD kijelzős, stb. Kihasználom minden funkcióját, mikor nem vagyok gépközelben kényelmesen kiszolgál. Van rajta mobilnet aztán csókolom. Facebook nincs is feltelepítve.
2013. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 gaxal ***** válasza:
56%
a nettel tényleg nagyon kihasználod...
2013. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%
Én 20k-nál nem adnék egy telefonért többet, nekem Alcatel OT-990 van, amúgy igen, csak vagánykodnak vele
2013. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!