Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltünően jobb lesz a telefon?...

Feltünően jobb lesz a telefon? Gyorsabb, meg minden?

Figyelt kérdés

Van most egy Galaxy Acem. Ami elég gagyi telefon volt akkor is mikor vettem 2,5 éve.

Most fogok venni egy Galaxy S3 minit.

Feltünően jobb lesz a telefon?

Gyorsabb, meg minden? Nem fog befagyni, leállni, kikapcsolni csak úgy, mint a mostani telefonom?



2013. máj. 29. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendszerhibák bárhol beállhatnak, de amúgy érezhető lesz a különbség. De én nem S3 minit vennék, hanem mondjuk valami sonyt vagy nokiát. jó telefon de nem jó az ár/érték aránya
2013. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nokiát nem vennék, mert azon WM van, ami köztudott hogy szar. Szerintem jó választás az S3 Mini, de a Galaxy S Advance se rossz...
2013. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második, téged meg köztudottan félreinformáltak...a wm az nem a wp...utánna kéne nézni. másrészt én sem vennék s3 minit, s advance-nak kicsivel több a ramja, többi kb ugyanaz, ellenben 15-20ezerrel olcsóbb...az s3 mini egy átverés...mondjuk az tény, hogy ace-nél valóban sokkal jobb, de megvételre nem ajánlom.
2013. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Windows Mobile vagy Windows Phone, ugyan az a szituáció! :D 2. vagyok
2013. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem offolok tovább, de használtad több hónapig, vagy csak olvastál róla? mert az, hogy ugyanolyan elméleti emberek, mint te, meg akik media marktban 1x kipróbálták, azok egyáltalán nem tudják átlátni...
2013. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak olvasott meg amúgy is divat az android-fanboyok körében szidni a Wp-t és az iOS-t...
2013. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Fanboyokról ne beszéljünk, mert az összes OS-nek akad egy jó adag fanboya, aki az összes másik oprendszert alaptalanul fikázza.

2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es, oké, de ők nincsenek itt, szóval az a drága delikvenst nem jogosítja fel fikázásra, hogy más is azt csinálja máshol.
2013. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!