Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem fizeti valaki az...

ThisIsMyName kérdése:

Ha nem fizeti valaki az előfizetést akkor mi van?

Figyelt kérdés
Vennék , vagyis jobban mondva cserélném a telefonom egy előfizetéses telefonra. Ha a tag nem fizeti, akkor mi van ? Azt tudom ,hogy letiltják , de neki van belőle kára ? Mondjuk több 10ezret behajtanak rajta vagy hasonló ? Gondolom nem hagyják annyiban.
2013. máj. 29. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem aggaszt, h letiltják, és majd nem tudod használni, csak az h a másik félnek lesz-e ebből baja? Ez elég érdekes.
2013. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áhh, leesett!:) te vagy a másik tag:) bizony a tartozást behajtják!
2013. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dehogy nem izgat :D hisz én is szívhatok ,de ha én szívok , szívjon ő is. :D Legalább ennek a tudatában, talán fizeti rendesen.
2013. máj. 29. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a telefon előfizetéses... Hanem a kártya. Kártyát is cserélsz vagy csak telefont?
2013. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát már hogyne tudná. Jó lesz zene hallgatásra, meg filmnézésre XD. Természetesen bevasalják, mivel a szolgáltató attól még nem kapja meg a pénzét, hogy letilt egy telefont.
2013. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor még egyszer:

Csak telefont cserélsz vagy kártyát is?

2013. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már lényegtelen, nem cserélem el mégsem. :D Egyébként nyilvánvaló szerintem, hogy csak telefont....
2013. jún. 7. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a telefont akartad volna akkor nem tiltották volna le...
2013. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!