Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon megvétele éri...

Melyik telefon megvétele éri meg az árát legjobban: Sony Xperia X10 mini pro, vagy Samsung Galaxy mini?

Figyelt kérdés

Mostanában tervezek magamnak androidos telefont vásárolni, és ezt a kettőt néztem ki. Használtakat néztem. Elolvastam a technikai jellemzőket, a mobilarena.hu-n is utánanéztem.

De nem tudok dönteni. Más telefonokat is kérnék ajánlani, de csak Androidosokat. Előre is köszönöm a válaszotokat. Ui.: Ez lessz az első androidos telefonom.



2013. máj. 29. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyiért láttad ezeket vagy mennyit szánsz rá maximum. oké, lehet venni használtan is, de ezeknél sokkal jobbak is vannak 26-30ezer környékén. ahogy láttam, kb 14-15ezer körül mennek a galaxy mini meg x10 mini pro. én inkább a sony ericssont választanám ebben az árkategóriában, ha semmiképp nincs rá nagyobb keret.
2013. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ezek közül egyik se...


inkább 2011-es xperia mini (nem x10).

2013. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 David0007 válasza:
én is ugyanígy voltam amikor először androidot akartam venni. kinéztem magamnak egy kis árkategóriát, 10-15 ezer, és azt hittem jól fog teljesíteni az olcsó, és jónak mondott telefon! HÁT NEM! ne ess bele ebbe a hibába te is!! mind a kettő telefon régi (2007-es) processzorral megy. ha rám hallgatsz, veszel egy Sony Xperia minit, vagy mini prot (kb egy 5össel drágább). a sony jobb az androidban, és a telefon minőségében is. én pl most adtam el a sony xperia minimet 16-ért, és jó telefon volt. de egyébként fontos mennyit akarsz rákölteni, mert mondjuk 20ig ez a legjobb telefon amit ajánlhatok, de 30ért már sokkal többféle, és jobb van... remélem tudtam segíteni
2013. máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Max. 30 ezret szánnék rá. Még esetleg 35 ezret.
2013. máj. 30. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
huawei y300.
2013. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huaweit nem szeretnék venni.
2013. jún. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!