Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik grafikus gyorsító...

Melyik grafikus gyorsító jobb? PowerVR SXG540, vagy Adreno 205?

Figyelt kérdés
Mobilarenán írták, hogy a két gyorsító nagyjából egyenlő erős. De az én Galaxy S-em GPU-ja (PowerVR) elvileg gyorsabb mint mondjuk egy Xperia X10i-é (Adreno), itt is írták és youtube-on is néztem róla videót.

2013. máj. 29. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az SXG 540 kicsivel.
2013. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes h az S Pluszba Adreno-t raktak bár gondolom ez nem tűnik fel mindennapi használatnál.
2013. máj. 29. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyébként abban a processzor is gyengébb, ( nem az Exynos van benne) az S+ gyengébb mint a sima, aztán ha megfigyeled az S2+ is gyengébb mint a sima :D
2013. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Snapdragon processzor gyengébb, mint a Hummingbird? o.O
2013. máj. 30. 06:49
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem. A Galaxy S Plus-ban 1,4 GHZ-s a CPU. A Galaxy S-ben meg 1 GHZ. Miért lenne gyengébb az S+ az S-nél?

Szerintem az a 400 MHZ az már számít.

Gpu-ban az S és az S+ is ugyan olyan.

Az S+ és az x10-es xperia között van némi különbség korban. Így szerintem érthető ok, hogy a PowerVR miért jobb.

Ha nem így van, akkor valaki majd kijavít.

2013. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne irkáljál már baromságokat! Fent leírtam: Az exynos chipset sokkal nagyobb számítási teljesítménnyel rendelkezik, mint az S+-é. Nem a megahertzek számítanak, bár tudom nehéz felfogni ezt.


Az Adreno 205, és az SGX 540 neked ugyan az? Istenem...

2013. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hello hello, nem kell összeveszni, azóta Xperia Mini Pro-t használok, van benne LED és frisebb a szoftver, de a QWERTY volt igazából a döntő tényező, meg a külcsín.
2013. júl. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!