Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek HTC 8X-e van, mi a...

Akinek HTC 8X-e van, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
írnátok nekem légyszíves pár sort, hogy mennyire vagytok megelégedve vele, mert a közeljöbőben azt készülök venni... :)

2013. máj. 29. 20:57
 1/2 anonim válasza:
Nekem ilyen telefonom van már fél éve. Eddig nem volt okostelefonom, szóval nem tudom mihez hozzáhasonlítani. Tökre bejött a windows, szerintem nagyon könnyen kezelhető. Külsőre gyönyörű. 2 esetleg 3 napot bír töltés nélkül, mondjuk én nem nyúzom egyfolytában. Kamerája iszonyú szép képeket csinál szerintem. Zenelejátszás is pipa a Beats Audionak köszönhetően. Játékok jól futnak, nekem meg egyszer sem fagyott le. Ami hátrány lehet: nincs olyan sok alkalmazás meg, nem lehet szétszerelni a telefont(engem még az elején a kijelző mérete is zavart, hogy egy kézzel nem sok mindent tudtam elérni rajta, de már megszoktam). Ettől függetlenül én meg vagyok elégedve teljesen vele, nem mostanában cserelem le.
2013. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ

😏

2013. jún. 3. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!