Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4. 0.4-es Android Alcatel...

4. 0.4-es Android Alcatel OT-990-re?

Figyelt kérdés
A telefonon 2.3.4-es Android rendszer van, de látom hogy 4.0.4-et is rá lehet tenni, ez igaz vagy hamis? Ezek szerint ha ROM-ot cserélek akkor az Android rendszer is újabb lesz? Nem nagyon tudom elhinni, hisz nem jött ki hivatalosabb firmware frissítés erre a típusú készülékre.

2013. máj. 30. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem OT 995-öm van. Én frissítettem és nem bántam meg. Sokkal gyorsabb lett,viszont a kamera rosszabb képeket csinál és elég gyorsan merül.
2013. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezt nem lehet mert ennél újabb android verziót nem adtak ki rája. Ez nem hivatalos frissítés.
2013. máj. 30. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van rá, de mivel gyenge a telefon hozzá, lassabban fog menni és azt akkut is jobban fogja fogyasztani
2013. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Olvastam erről a ROMról... Előnye, hogy Ice Cream Sandwich... Hátránya(i), hogy nem megy a kamera, az FM rádió, stb... Én ha ilyen telóm lenne, nem telepíteném, de próbálkozni lehet (meg biztonsági mentést készíteni... XD)...

Igazából ebben nincs semmi furcsa (mármint, hogy nem hivatalos frissítés)... Én is így vagyok az LG Optimus One-ommal... Hivatalosan max GingerBreadra frissíthetném, mégis a Dynamite ROM-mal Jelly Beant futtatok rajta... Ezt neked, Google Developers! XD

Az XDA Developers-en mindig van valami, amiből hasznot lehet húzni...XD

2013. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a helpet! :D
2013. jún. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!