Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál ilyen feltételekkel...

T-mobilnál ilyen feltételekkel megvehetem ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hallottam pár rém hírt hogy az én helyzetemmel nem vehetem meg ezt az együttest( [link] nulla forintos kezdő részletre. 140-160 ezer a havi átlag keresetünk és hárman élünk egy háztartásban, én gyesen, a férjem dolgozik. Szerintetek? Köszi előre is!
2013. máj. 30. 21:33
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és mozaik M díjcsomagban!
2013. máj. 30. 21:34
 2/10 anonim ***** válasza:
nem volna egyszerűbb besétálni egy T pontba és megkérdezni?
2013. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom most el menni, itthon vagyok a kislányommal, és a legközelebbi nekünk pesten van, ami nincs olyan közel :/
2013. máj. 30. 21:40
 4/10 anonim válasza:
Szerintem nem korlátozzák be hogy csak így meg így lehet megvenni.. Szerintem simán kihízhatod. Főleg úgy ha még egy diák is kihozhat több 10 ezer forintos telefont előfizetéssel akinek nincs keresete.. De menj be a T-mobilba és kérdezz rá.
2013. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
online szeretném meg rendelni... de tartok tőle hogy nem kapom meg, egy ismerősöm hasonló kereset mellett nem kapott meg egy 44000 forintos telefont nulla forintos kezdőrészletre :/
2013. máj. 30. 21:44
 6/10 anonim válasza:
Talán próbáld meg felhívni őket..Hát pedig itt ahol én lakók a diákok semmi kereslettel hozzák ki a telefonokat.. Én is most hoztam ki egy telefont 46 ezer volt előfizussan és nem is kérdeztek semmi olyat hogy van-e munkahelyem van-e keresetem semmit..
2013. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az szép! Na jó, holnap megpróbálom őket fel hívni! Köszönöm a segítséget!
2013. máj. 30. 21:50
 8/10 anonim válasza:
Nagyon szívesen. remélem szerencsével jársz :) majd írd meg mint mondtak :))
2013. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, majd írok! Még egyszer köszi :)
2013. máj. 30. 21:53
 10/10 A kérdező kommentje:
sziasztok, nem nagyon tudtak segíteni, gy nem szórakoztam, fel adtam a megrendelést, elvileg hétfőn fel hívnak, kíváncsi leszek....! Szurkoljatok :)
2013. máj. 31. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!