Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Young hálózat...

Samsung Galaxy Young hálózat keresési hiba, tid valaki megoldást?

Figyelt kérdés
8 hónapja vásároltam egy samsung galaxy y telefont. Vodás volt és én a Galaxy toolbox-al unlockoltam ( függetlenítettem) mert én t-mobilos vagyok .Ez a progi megtalálható a play áruházban. Minden jó is volt, egészen kb 8 hónapig. Délután 3kor még telefonáltam vele, utána nem nyúltam egyáltalán hozzá és este 6kor már nem volt hálózatom, de térerőm viszont igen. Ezután próbálkoztam android frissítéssel is, de így sem volt jó. Próbáltam Android SDK-n keresztül átírni a bml15 fájlt, de így sem lett jó. Próbáltam a hálózati módot GSM módra állítani úgy sem jó. A teló megtalálja mind a 3 hálózatot, de csatlakozásnál azt írja, hogy a sim kártya nem teszi lehetővé a csatlakozást. Próbáltam minden féle kártyával (20,30,70) de semmi. Kérem aki tud segítsen ! Minden ötletre kíváncsi vagyok.

2013. máj. 30. 23:45
 1/2 anonim válasza:

szerintem telepítsd újra a progit(ha nem működik),

töröld le és próbáld ki 70-es kártyával

2013. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A progi a bml15 fájt írja át, törlés után nem állítja vissza. De egyébként ezt is próbáltam már , hogy vissza írtam bele a gyári értékeket, de 70-es kártyával is ezt csinálta ...
2013. máj. 31. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!