Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620 vagy Samsung...

Nokia Lumia 620 vagy Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés

Melyik jobb? Negatívum/pozitívum a 2 telefonról?

Melyiket éri meg jobban megvenni?

Célok: netezés, PDF fájlok olvasása, ritkán játék, zenehallgatás, néha fénykép/videó készítés.

Az AVI-t viszi mind a 2 telefon? (Nem szeretek konvertálgatni)



2013. máj. 31. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
itt először azt kéne eldöntened, hogy windows phone vagy android lesz e a választásod. Bár, a nokia szerintem erősebb, a gpu is komolyabb ami benne van.
2013. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 620
2013. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

min1. a lényeg, hogy erős legyen.

Ohhh és az akku idő mennyi ezeknél a telefonoknál? (Tudtommal a Lumia tovább bírja)

2013. máj. 31. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem jobban bírja a nokia, ja . Mindkét telefon viszi az avi-t, (720p-es videókat is). Ha nem akarod, hogy egy bizonyos idő eltelte után (fél év-1év, pár hónap) ne buzuljon a teló(magától kilép böngészőből, alap programok,zenelejátszó stb spontán leáll,magától újraindul a teló) akkor a lumia-t választod
2013. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaja, Lumia! Jobban van optimizálva a WP mint az droid. Annyi h kisebb a market, de egyébként jobb egy WP. Persze azt tudd, h a WP nem annyira testreszabható mint az android
2013. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig is a Nokiákhoz hajlottam és szerintem minden okés a 620-al.

620-at veszek.

Amúgy mennyire strapa bíró? 1x-2x elejtem véletlen vagy ilyesmi? (Tokot, fóliát lehet rá venni?)

2013. máj. 31. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne próbálgasd :D lehet a régi nokiáknál úgy volt hogy hozzávágtad a betonhoz akkor a beton repedt be, a telefonnak meg semmi baja, de azért már a nokia is beújított :D
2013. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Íííííí, inkább csak hord simán zsebbe, ne az aszfalton. Egyébként igen, lehet hozzá mindent venni, és ajánlott is!! És valóban a 620nak jobb az üzemideje, de persze azt is le lehet meríteni néhány óra alatt játékkal, mint az összeset :)
2013. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

a Samung szerintem..

HD Amoled kijelző,1,3 megapixeles előlepi kamera a hátsó 5,vakus..szerintem gyors,szép és dizájnos,de ez persze az én véleményem..használdd egeszseggel!:)

2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az s advance hol hd neked? XD 480x800 felbontás mióta hd ? :D
2013. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!