Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus G jó telefon?

LG Optimus G jó telefon?

Figyelt kérdés
LG legújabb telefonja az Optimus G. Ismeri valaki és esetleg tudja javasolni. 14/L. Nem játszani kell, hanem fényképezni és zenéthallgatni. 13mp kamerával, sztem egész jó. Előre is köszi a válaszokat!

2013. máj. 31. 17:55
 1/5 dirtboy ***** válasza:

nekem ilyen telóm van,nincs okom panaszra nagyon jó készülék de fényképezni és zenét hallgatni kicsit túlzás lenne.

ha szép képeket akarsz csinálni akkor vegyél inkább egy fényképezőt,még egy nem túl drága kompakt digitális fényképező is jobb képeket készít mint bármelyik telefon.

zenét hallgatni pedig egy 20-30ezre telón is lehet,gondolom úgy is fülesen hallgatnád.

szóval fényképezni és zenét hallgatni nem éri meg megvenni a készüléket de te tudod.

egyébként az s3 jobb képeket készít,az európai G kamera szoftvere nem a legjobb,nem hozza ki a maximumot a kamerából az amerikai szebb képet készít.

ezt persze még később lehet orvosolják majd.

a teló hangszórója nagyon szépen szól és brutál hangos,full hangerőn is tisztán szól.

a gyári fülese kényelmetlen és nem is szól valami jól,azt érdemes lecserélni majd.

2013. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én fejhallgatóval használnám, de úgy látszik keddtől fogom is. A sok tárhely meg a 13mp kamera miatt veszem meg. De a Galaxy s telefonok nem tetszenek, note2 túl nagy, a blackberry Z10-en gondolkoztam még, de az csak 8mp-s kamera és 16gb tárhely.
2013. jún. 1. 11:06
 3/5 dirtboy ***** válasza:

kameránál mindig úgy kell dönteni hogy nem a megapixeleket nézed hanem nézzél telefonnal készült tesztképeket.

egy 8mpxes jó szoftverű teló simán készíthet jobb képet mint egy 12 vagy 13mpxeles.

nem minden a megapixel,a szoftver legalább annyit számít.

mint írtam a galaxy s3 szebb lépet készít mint G pedig az csak 8mpxes kamerával rendelkezik.


aku időben egyébként elég jó a teló,nekem most másfél nap után este elég sok játékkal meg reggel is egy kicsit játszottam rajta így volt 1nap 12óra 30perc készenléti idő után 30%on az aksi.

10E szoftver verzióval produkálta.

2013. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nexus 4 jobb, szoftveres szempontbol, hardverben pedig egyformak
2013. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:

a nexus 4 el csak majdnem egyformák de a nexus csak 16gb os nem 32.

másik minus pedig hogy a gombok a képernyőből vesznek el hasznos felületet ami miatt olyan mint egy 15:9 es arányú 4,3colos kijelző.

ezek azért nem elhanyagolható dolgok.

2013. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!