Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawey ascend y300 vélemények?

Huawey ascend y300 vélemények?

Figyelt kérdés

leginkább az érdekelne, hogy a kijelző mennyire van rendben.


azt mondják hogy ips kijelzője van,de valahol azt olvastam hogy ez nem igaz...


igazából nem akkora probléma ez szerintem,ha nem rossz a kijelző..


ezen kívűl érdekelne még hogy mennyire gyors , gondolok itt a böngészőre ,illetve magára a rendszerre.


2013. máj. 31. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a teszt választ ad az összes kérdésedre : [link]
2013. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, választ ad neki. Csak illik tudni, h a mobilarena kb 1 hétig teszteli a telefont. Persze sok mindent megállapít róla, de csak egy kisebb képet ad a telóról. Amikor nyúzod 2-3 hónapig.. na az az igazi. Tehát valszeg komoly választ ad adhat erre a kérdésre, akinek ilyene van már egy jó ideje
2013. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

üdv!


IPS kijelzője van 110% t-mobilos készülékem van meg vagyok vele elégedve nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzért ilyen telefont kapok, nagyon jól néz ki(sokkal jobban mint képeken én is meglepődtem) kényelmesen, stabilan lehet kézben tartani, mikor először kézbe fogtam éreztem, hogy nem "bóvli" ami nagyon tetszik és nekem új az a fastBoot 2 másodperc alatt bekapcsol és feláll a rendszer, játékokat szépen viszi bár nekem ez a JB nem jött be :\ raktam rá egy launchert de nem bizonyult elégnek, most új costum romot tettem rá ami antutu-n 2100+-t dobott 8400pont azért nem rossz 35ezerért(webshop-ból rendeled -10%) játékokat még nem próbáltam az új rom-mal de merem ajánlani a készüléket csak ámulok bámulok :)

2013. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
második, ott vannak a hozzászólások a cikk után, ott leírják a tapasztalataikat az emberek !
2013. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helló!

Az lenne a kérdésem hogy létezik e az Y-300-as hoz PC Companion Vagy hasonló progi!


A választ elóre is köszönöm.

2013. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!