Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vagy Samsung Galaxy S4?

IPhone vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés
kinek mi a véleménye?melyik a jobb telefon?köszönöm a válaszokat előre is :))
2013. máj. 31. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Hát ha egy jó optimizált, étréktartó, kissé unalmas kezelőfelületű, de "menő" telefont szeretnél akkor iPhone (szerintem az 5-re gondolsz) és ha egy gyönyörű, erős hardverű tökéletes szoftveres lefedettséggel rendelkező full-extrásat szeretnél akkor s4.


ui.: Az iPhone-t jailbreak nélkül nem lehet annyi mindenre használni mint egy Androidos S4-et.

2013. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek szerint egy voks az s4-re :))
2013. máj. 31. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én az S4-et venném, ugyan nem értek a telefonokhoz annyira, de az iphone olyan tömegtelefon már... S4 sokkal egyedibb meg szebb is.
2013. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én múlthónapban vettem egy Iphone 5 de maximálisan megvagyok vele elégedve. S4-hez még nem volt szerencsém.
2013. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leszámítva, h a világon másodpercenként 4db s4-est adnak el tényleg nem tömeg telefon:) kishazánkban is túlszárnyalja az iPhonet, persze ettől függetlenül én is az s4 re voksolok.
2013. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, én anno az Android után i4-et is használtam, de azt kell mondjam, hogy visszalépés volt, mert amit én csináltam andoridos telefonon, azt iOS-en nem lehetett, vagy csak nagyon trükközve. Most Note 2-t használok, és tökéletesen megvagyok vele elégedve. Amúgy az iOS-en jailbreak után sem lehet mindent csinálni. Az S4-ben nagyon sok újítás van, amik tetszenek, de én nem váltok rá, mert megkapja a telefonom az összeset. :)
2013. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.:) akkor eddig úgy néz ki,S4-et veszek :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CsGlz.. nem lenne rossz ezzel nyerni egyet :DDD

2013. jún. 1. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:
én a kompaktságot tartom szem előtt, ezért nálam kizárt az S4. számomra semmi olyan dolgot nem tud, ami az iPhone-ból hiányzik, és részemről az ilyen parasztvakító funkciók nem jelentenek sokat(meg rengetegen szidják, mert nem mindig úgy működik, ahogy kéne, és kikapcsolva végzik ezek a csodafunkciók). az meg már tényleg csak szőrszálhasogatás, hogyha mégis szükségem lenne rá, akkor előbb-utóbb s3 is megkapja ezeket...akkor minek fizetnék többet, ha még az előd is túl erős?
2013. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!