Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legrossza Tablet készülékek...

A legrossza Tablet készülékek is elviszik a Subway Surfers, Temple Run 2 Játékokat?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egyet olcsobbér és ha elviszi akkor megveszem
2013. jún. 1. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, azért a leggagyibbak nem.
2013. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát.. nemrég vettem 1 20ezres tabletet, de még a facebook sem ment rajta. Utána kicseréltettem az eladóval, és kaptam 1 másik típusú tabot, szinte ugyanaz volt benne, de elment rata a temple run 2, viszont tárhely gondjai vannak. Nemtudom, 40 alatt én nem vennék tabot ezek után.
2013. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, nekem van itt egy rossz, az nem is a legrosszabb, de már bekapcsolni se lehet, úgyhogy az nem visz semmit...
2013. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát amit kinéztem az 27 990 Ft de akkor nem érdemes megvenni?:O
2013. jún. 1. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert lehet, hogy amit te kinéztél, hasonlót vehettem én is. De olyan eladót is kell kifogni, aki cseréli is, ha gáz van vele, mert a legtöbb azt mondaná, hogy hát.. megvetted, szóval onnantól nem érdekel, hogy mit csinálsz vele.

Meg a 20ezres is jó volt addig, ameddig le nem esett, mert fél méterről sem esett le, és szőnyegre esett, aztán annyi is volt az üvegnek, onnantól cserélni kell, és az 6000+posta nálam, mert van szervizük Magyarországon. Haverom 1 Galaxy Tab 2-t vett 40ért használtan, és az tökéletes, igaz garancia nincs rá, viszont 2x leesett körülbelül kicsit magasabbról és az bírta, és ha gond is van vele, akkor lehet cserélni, mert neten is lehet hozzá alkatrészt találni.

2013. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet hardveresen vinné, de szoftveresen egy hulladék, és be sem fog kapcsolni meg ilyenek.


Egyébként ennél nem sokkal drágábban, 35k-ért már van Wayteq xTab 70dci és Concorde Tab Speed. Mindkét gyártó megbízható, tehát szoftveresen sem egy hulladékot kapsz kézbe, jó a magyar support is, és hardveresen is elég erősek, minden menne rajtuk.

Szóval inkább áldozz rá többet, és vegyél egy jót.

2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Concorde Tab One-m van, az 20 e körül árulják. A Temple Run 2 volt már rajta, szépen futott. /a szó szoros értelmében is.../

Mit néztél ki? Hétpecsétes titok?

2013. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Samsung P3110 Galaxy Tab 2 7.0 WiFi 8GB tablet ez olyan 54.990 forint körül van érdemesebb megvenni akkor igaz?
2013. júl. 13. 08:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt használtan éri meg megvenni kb 20-30ért, többért nem. De 40-ért már Galaxy Tab 2-t lehet kapni 7"-osat, persze használtan.
2013. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!