Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen középkategóriás okostel...

Milyen középkategóriás okostelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Minimum 4 colos legyen, 5MP kamera, LED. Ezek az alap dolgok. Ezen felül jó lenne esetleg valami por és vízállóság is. Az ár amit szánunk rá az maximum 55 ezer. A telefon nem nekem kéne, hanem egy családtagomnak. Nem vagyok hülye a telefonokhoz, csak annyi van, h esetleg hátha valaki ajánlana egy olyat ami elkerüli a figyelmemet. Elsősorban a Sony-t preferálnám, de bármi szóba jöhet.
2013. jún. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Xperia P nagyjából megfelelő, csak kicsit drágább (60k körül van legolcsóbban), és nem por/vízálló.

De por/vízálló telefont alapból nem találsz ennyiért. Xperia P egyébként ennyi pénzért a legjobb.

2013. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,h ennyiért nem nagyon lesz víz és porálló, csak gondoltam hátha valaki tud valamit. Jó is a T, csak az már elég húzós. A teteje így is inkább 50, mint 55.
2013. jún. 1. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend Y300
2013. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Motorla Defy+ Nem egy Brutális hardverezésű telefon de por és vízálló és jóval olcsóbb mint 50.000ft :)
2013. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!