Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace2 előnyök,...

Samsung Galaxy Ace2 előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Előny:


Kijelző szép

Wifi gyors, alapböngésző is korrekt.

Zenelejátszó korrekt, fájlkezelő szintén

Névjegyzék, üzenetek korrekt

GPS elég jó

Aksi jól bírja, ha nincs egész nap nyomkodva 2 napot kibír

Kamerája elfogadható minőségű képeket készít, HD felbontású videó felvétel

Sok alkalmazás kompatibilis vele

Hangos


Hátrány:


Régi az o.p. rendszer: 2.3.6 de állítólag lesz rá JB

Néha túlterheli magát és kell 10mp mire megnyit valamit, belassul, szaggat. Ilyenkor újraindítás segít. (de teljes lefagyás még soha nem volt, mindig be tudtam zárni mindent)

Ha fenn van skype vagy viber és hasonló tárcsázó program akkor hívásnál ritkán csinál olyat h 10mp kell mire kiadja a listát h melyiken szeretnék hívni, rámegyek az alap tárcsázóra és kb megint 5mp mire elkezd hívni.

Belső memória szarul van megoldva: 4GB abból 1,2 GB a rendszermemória, 1,1GB a belső memória ami szabadon felhasználható a többi memória meg megeszi a rom.

Ha sok játék kell (több mint 1GB) rootolás szükséges.


A hátrányai ellenére én meg vagyok vele elégedve! 10/8 pont

2013. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!