Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy L? Melyik...

Sony Xperia S vagy L? Melyik éri meg jobban? Esetleg más ajánlatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 15:30
1 2
 1/11 rampapapam ***** válasza:
ha az xperia sorozathoz ragazkodsz akkor u ,de jobban jársz egy huawei ascend y300-assal! :)
2013. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj az U-val hogy kicsi a kijelzője. Én nagyot szeretnék.
2013. jún. 1. 15:46
 3/11 dirtboy ***** válasza:
nagy kijelző az tuti,4x hd-t nézd meg,szép nagy kijelzős ráadásul ips a panel nem tft.
2013. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tetszik a 4X HD. Nem hallottam még róla. Mennyire megbízható?
2013. jún. 1. 15:53
 5/11 rampapapam ***** válasza:
mennyi a kereted?
2013. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rampapapam ***** válasza:
egyébként megbízható, jó telefon a 4x hd, de ebben az árkategóriában van jobb is.
2013. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kb. 80-90 ezer. És milyen van még ebben az árkategóriában ami jobb?
2013. jún. 1. 16:03
 8/11 dirtboy ***** válasza:

teljesen jó teló,az hogy valami hiba lenne pont annyi rá az esély mint bármely más közép kategóriástelónál.

ilyen árkategóriában én a 4xet venném.

az én telóm is ips kijelzős,nem rég volt mellette egy xperia s és egy zte skate,hát mit ne mondjak,óriási különbség volt a két kijelző típus közt.

a fehér sokkal fehérebb,a fekete sokkal feketébb,a színek sokkal élénkebbek,a fényerő nagyobb.

az s kijelzője nagyon ócskának tűnt pedig mielőtt megvettem az enyémet még szépnek tartottal az s kijelzőjét.

ma már nem vennék tft paneles telót.

2013. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy szó mint száz. Xperia S vagy LG 4x HD ?
2013. jún. 1. 16:18
 10/11 rampapapam ***** válasza:
huawei ascend g600 se rossz ebben az árban van és csak kb a kérnyõ felbontása roszabb csak mint az x4 hd -é a többi egyszinten van vagy jobb. szerintem gondold át.két maggal kevesebb de azt meg sem érzed rajta!
2013. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!