Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel lehet tölteni a telefonomat?

Fel lehet tölteni a telefonomat?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem feltölteni a telefonomat még emlékeztetés ellenére is ki ment a fejemből hogy fel kellene töltenem a telefonom egyenlegét. A kártyám felhasználhatósága lejárt.Ezután feltölthetem a telefonom egyenlegét? Újra használhatom vagy a kártyámat nem is használhatom ? Előre is köszönöm! :)
2013. jún. 1. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre is kár válaszolni, mert úgyis elfelejted azt is...

Mostanra már vszeg azt is elfelejtetted, hogy tettél fel itt egy kérdést.

2013. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha lejárt az egyenleged, még az után is van egy bizonyos időszak, amikor te nem tudsz hívni, de mások még elérhetnek téged. Aztán, ha ez az időszak is lejár, akk a számodat kiadják vki másnak. Akkor is feltöltheted, de azzal már másnak teszel jót. :D
2013. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el :) Köszönöm :)
2013. jún. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!