Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani vodafone-nál...

Tudnátok ajánlani vodafone-nál is kapható, tűrhető árú mobilt? A többit lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Szóval. Valami olyasmire gondoltam, hogy mindenképpen legyen wifis, és "zenehallgatós" kialakítású (ha van ilyen). Az árakat... arról nem mondok konkrét összeget, de azért legyen megfizethető. (ha úgy adódik, a törlesztőrészleg legyen az) Fontos, hogy a vodafone-nál is lehessen kapni. Strapább telefonra gondolok, ami engem is kibír.. :) Ha volt/van valakinek hasonló telefonja, megosztaná a tapasztalatait? Remélem, van walkman jelleggel kialakított, a feltételeknek helytálló készülék is!

2013. jún. 1. 17:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!