Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok egy telefonszámot...

Hogy tudok egy telefonszámot letiltani?

Figyelt kérdés
Egy telefonszám folyamatosan hívogat és nagyon idegesítő, hogy tudnám letiltani? Nokia 700 telefonom van.
2013. jún. 1. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy módon biztosan, ez telefontól nem, hanem a szolgáltatótól függ. Felhívod az ügyfélszolgálatot, és megkéred őket hogy az adott számról ne továbbítsanak hívást (én úgy tudom ők akkor is meg tudják ezt akadályozni, ha magánszámon hív, mert a szerver nem a telefonszám, hanem az számhoz rendelt készülék IMEI száma alapján azonosít.) Persze ez utóbbit én is csak úgy hallottam, nem biztos.
2013. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 1. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy mi van, hogy van a Nokiáknál. Megmondom őszintén, sose érdekelt. De ha az Androidból indulok ki...

Keress rá a te op. rendszeredhez tartozó "áruházban" az Avast! Mobile Securityre. Ez képes blokkolni egy adott számot úgy, hogy még csak tudomást sem szerzel például egy-egy SMS-ről.

2013. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen OP rendszer fut rajta. Ha android akkor a Mr. Number nevű programot telepítsd rá. Beállíthatod hogy az adott számról lévő hívást elutasítsa, meg az ismeretlen számokat is elutasítja.
2013. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy állítod be.
2013. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!