Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a youtube-t a...

Hogyan tudom a youtube-t a háttérben futtatni? (Android) SoS

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Értelme? Nyomd meg a home gombot,de nem biztos hogy működik. Más mód nincs.
2013. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod háttérbe futtatni csak akkor ha tudja telód a többablakos üzemmódot.
2013. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs erre lehetőség Androidon.



(Talán a Galasy S3-on vagy 4-en van osztott kijelzős mód, ahol tudsz mellette mással foglalkozni. Meg ha jól tudom a régebbi 2.2-es Androidon lehetett lezárni a kijelzőt közben.)

2013. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zenehallgatásnál lenne jó:)
2013. jún. 3. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Van rá lehetőség.

Először is a youtube-ot nem lehet háttérben futtatni. Ezt mindenki tudja aki valaha is youtube-ozott androidon...

Természetesen progi kell hozzá, de azok már nincsenek fent a google playen egy jó ideje.

Szal a google-ön kell letölteni apk fájlként. Majd egyszerüen telepíteni.

Beirod hogy: Muziic for android (ezzel tudod háttérben futtatni, viszont kell hozzá Adobe flash player 10. Ez sincs fent a playen, szóval ezt is Google-ön szedd le)


A másik: Tubemate (ezzel letölteni tudsz youtuberól androidon. Viszont az mp3 fájlokat csak a készülék gyári lejátszójával tudod hallgatni. Ha más lejátszón akarod, akkor tölts le egy konvertálót is.)

Egyik sem vírusos le ellenőriztem. Tubemate appban ott lesz legalul, hogy "3 virus detected", De az csak egy antivirus reklámja. (Am az AVG Antivirus progit ajánlom, mert az összeset kiszűri. Most ez a legjobb pc-re és androidra. Fent van playen.)

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. aug. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!