Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vagyok tisztában az...

Nem vagyok tisztában az előfizetéssel. Elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
Telenornál szeretnék venni Smarttarifa 2 csomagban egy telefont. Ugye ott 3190 Ft a tarifa. Én neteznék is és telefonálnék is, azonban itthon nincs WiFi. Tehát ha ebben a csomagban vagyok benne, akkor az internetért mennyi pénzt vesz le?(ritkábban mennék fel, inkább csak Facebook, Skype, Instagram) Telefonálni sem túl sokat. És kapok üzit, ha túl lépem a tarifát?
2013. jún. 2. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ó ne aggódj,

ma már nem kell ráfizetned,ha túllépnéd a tarifát,

2013. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nah a következő szokott lenni. Van a csomagod, és kapsz hozzá netet. Ez legyen 100mb. Amíg tart a 100mb addig "gyors" aztán pedig 100mb tól ugyanúgy használhatod, ráfizetni nem kell, de a sebességét csökkentik egészen a következő fordulópontig. Ott megint lesz 100mb stb... Viszont ha a csomagod nem korlátozott mint a tmob mix volt akkor a hívás sms mms az túl tudja léptetni a havi díjad bármennyivel. Arra figyelj, mert korlátozni nem fogják pl5000 ft ban stb. De azt követheted a telben, van progi hozzá. Ugye a mix most meg az eco surf a tmobnál olyan h havi fix összeg, ha eléred mint egy kártyásat tölteni kell. Nem lesz nagyobb számla soha. A net viszont asszem már mindenhol így van. Cyak lassul, de ráfizetni nem kell.
2013. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ú, nagyon köszi! :) Igen, azt észrevettem , hogy lassult, a Facebook mondjuk korlátlan, ezenkívül Instagramot használok még gyakran, meg ha kell valami házihoz gyorsan akkor Google-t szoktam.
2013. jún. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!