Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipon mennyire megbízható...

Ipon mennyire megbízható mobil téren?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen, közvetlenül a gyártótól szerzik be, gyártói, hivatalos garanciát kapsz rá.
2013. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

minőségi teló,nem kell félni nem hiába olyan drága

arra vigyázz ha használtan veszel hogy lehetőleg eredetit vegyél.

2013. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor valószínűleg onnan rendelem a kiszemeltet. :D
2013. jún. 2. 12:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak annyit, hogy nem furcsa, hogy a HTC One S 150k ft-ról 80k ft-ra csökkent?
2013. jún. 2. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ipon, mint telefon? Az milyen? www.ipon.hu oldal létezik, de olyan telefon, hogy Ipon...

Nem iphone? Mert az iphone az tényleg jó.

2013. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy megbízható e a www.ipon.hu ha telefont akarok rendelni.
2013. jún. 2. 14:05
 7/8 dirtboy ***** válasza:

gecc hát akkor azt írd,én meg arra válaszoltam hogy az iphone telefonok megbízhatók e.

máskor írd le akkor a www.t is hogy tudjuk hogy egy oldalt kérdezel és nem márka nevet írtál le rosszul.

2013. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben máskor odaírom de azt hittem, hogy egyértelmű mivel a www.ipon.hu-n lehet mobilokat rendelni. Az első válaszoló meg is értette.
2013. jún. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!