Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsem a sony...

Hogyan frissítsem a sony telefonom?

Figyelt kérdés

Sony xperia u telefonom van, ráakarom tenni az újat, sus-al is próbáltam de nem megy, mert a teló csatlakoztatással van baj vagy nemtudom..

Mikor kiadja a telepítő ablakot, a telepítés mindig hibát ír ki. Nemtudom feltelepíteni ...és nem enged tovább.

A hangerő gomb nyomása+ csatlakoztatásnál kivillan a led ahogy kell, megjelenik a telepítő ablak, ott pedig hibát ír...mit csináljak?



2013. jún. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

-Jelenleg van rajta szoftver?

-PC Companionnal, illetve Flashtoollal is próbáltad?

2013. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen van rajta.

PC Companionnal , flash-el nem.

2013. jún. 2. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Sony Update Service-vel próbáld. Ha nem megy, tehetek egy próbát (a Flashtool-al is) távvezérléssel.
2013. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó:

"sus-al is próbáltam de nem megy"


Keress rá interneten, hogy pontosan hogyan is működik a Flashtool. nagyon egyszerű, egy pár hónapot oktatott csimpánz is képes megcsinálni. Ha a Flashtool hibát ír, akkor ne erőltesd, mert valamiért nem lehet. Az én telefonomnak se engedi, számomra ismeretlen hiba folytán. Aztán rákötöttem SUS-ra, felénél megszakadt. Onnantól kezdve "felkiáltójel, háromszög"... Aztán szerviz, most ismét nem tudom frissíteni...

2013. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!