Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Micro SD kártyát miért nem...

Micro SD kártyát miért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés
Volt egy HTC HD7 telefonom, alapból 8GB volt, amit egy ilyen méretű micro SD biztosított. A telefont lecseréltem, majd kiszereltem belőle a kártyát. Megpróbáltam másik Galaxy s3 ban, nem ismerte fel, számítógép sem ismeri fel adapteren keresztül, és most már a HTC sem ismeri fel. Ezzel mit lehet tenni? van valamiféle progi windowsra, ami képes az ilyet felismerni?

2013. jún. 2. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tönkrement a kártya. Próbáld belerakni valami régebbi típusú telefonba (Nem okosteló) és formázd le azon a kártyát. Ha nem jó akkor a kártyának konyec!
2013. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért kell telcsi csere előtt adatot menteni.

Nekem samsung vs smasungnál volt ilyen problem, de én mentetettem a mobilos tanácsára, ahol vettem a telcsit.


Én winfos alatt leformáztam, és azóta mükszik.

2013. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nam a mentéssel van a baj, mert lementettem, hanem azzal, h nem ismeri fel semmi. A HTC-ben bedig sztem a kártyán volt még a rendszer is, mert beépített volt, és most, h már az sem ismeri fel, el sem indul. Szóval sztem is vmi módón kipurcant a kártya, de esetleg vmi trükkje mégis volna, amiről nem tudok, akkor légyszi valaki megoszthatná velem.
2013. jún. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!