Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb telefon Iphone 4...

Melyik jobb telefon Iphone 4 vagy Samsung galaxy s2?

Figyelt kérdés

Nekem most Iphone 3gs em van nagyon tetszik a 4 es iphone es okosnak is tartom az iphonekat es egy kicsit kenyes is!

Androidnal tobb az ingyenes alkalmazas de az appstoreba tobb van!Tetszik az S2 is mert nagy a kepernyoje es jo kocka mint a 4es iphone!Melyiket jobb?



2013. jún. 2. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

"Androidnal tobb az ingyenes alkalmazas de az appstoreba tobb van!"


Nem mindegy, hogy Google Play-en van 600 ezer alkalmazás, vagy App Store-ba 700 ezer? Nem tudom a pontos számokat, de mindkettő bőven túl van az 500 ezer alkalmazáson, ezeknek a 99%-a hulladék, a hasznos programok meg mindkettő rendszerre elérhetőek, sőt, Androidra több hasznos program is van, hisz többre képes.


Egyébként hardveresen az SGS2 milliószor jobb, a kijelzője miatt viszont nem venném meg. Az még talán elviselhető, hogy AMOLED (bár számomra ez is kizáró ok), viszont kicsi a felbontása. Igaz, iPhone 3GS után ez is hatalmas fejlődés, de az iPhone 4 kijelzője milliószor jobb. Hardveresen viszont lóf**z, és hiába iOS, attól még nagyon gyenge.

Nem tudom mennyibe kerül egy SGS2, de helyette ajánlom mondjuk a Galaxy Nexus-t. Az kb egy SGS2 jobb kijelzővel, és Nexus is.

2013. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

GS3-ról 4-re váltani szerintem nem túl bölcs, annyira nem nagy sebesség terén az előrelépés. iPhone 4 szerintem már lassúcska, ezért is váltottam le.

Galaxy S2-nél viszont gyorsabb a 4 (legalábbis annak tűnik, minden folyamatosabb), a HW nem minden, iOS sebességérzetre van optimalizálva. Vannak dolgok, amik még a csúcs androidos telefonokon is lassabban mennek, mint régi iPhone 4-emen (Nexus 4-re váltva kínomban röhögtem, hogy a PDF-ek és PowerPoint dokumentumok szaggattak, mint állat).

2013. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Akkor szar programot szedtél le, mert van olyan PDF nézegető meg minden egyéb, ami nem akad. Én is ahogy Play-ről leszedtem egyet elsőnek nagyon akadozott, kerestem másikat, azzal meg semmi gond sem volt. De az igaz, hogy iOS gördülékenyebb, mint az Androidos telefonok többsége, viszont a 4 akkor is gyenge.

2013. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: kérlek, akkor ajánlj egyet. A Radaee PDF Reader (amit a leggyorsabbként hirdetnek) már kb elviselhető, de még mindig nem hozza az iPhone 4 szintjét. Ezért is írom, hogy relatív, mi a gyenge. Lehet, hogy XYZ benchmarkban (azaz nyers erőben) kevesebbet ér el, mint egy GS2, de átlagos feladatok között (webböngészés, PDF/Office dokumentumok (QuickOffice-szal)) ezt nem fogod észrevenni, sőt.
2013. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek!

Akk vegul melyik eri megjobban?

Es jailbreak megerie?

2013. jún. 3. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

#2,#4 vagyok: szerintem egyikre sem éri meg váltani, kivéve, ha nem kerülne semmibe sem neked. Egyébként nem írtál sok információt, miért akarsz váltani? Unod a 3GS-t? Nagy kijelzőt akarsz? Mire szeretnéd a telefont használni?

"Es jailbreak megerie?" Ezt hogy érted? Jailbreak ingyenes, letöltöd a megfelelő szoftvereket, megnyomod a gombot, követed az utasításokat, kész. Én sosem JB-eltem, nekem többet ért az üzembiztos működés, valamint az, hogy szoftverfrissítéskor nem kell vacakolni, mint hogy megvalósíthassak 1-2 dolgot.

2013. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat a nagy kijelzok tetszenek inkabb!igen meguntam a 3gst es nagyon kenyes minden kikapcsolaskor csak geppel tudom megcsinalni!

Amugy nagyon okosnak tartom mar a 3gst is

2013. jún. 5. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!