Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIért nem indul el a videó...

MIért nem indul el a videó felvétel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt ahol fent van a Samsung Galaxy Mini-hez az Android 4.0.4. Fel telepítetem a telefonomra, fényképezni tudok vele de a videó felvétel nem indul el. Valami megoldás van erre?

#fdfdg
2013. jún. 3. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
"Találtam egy oldalt ahol fent van a Samsung Galaxy Mini-hez az Android 4.0.4" - már rosszul kezdődik.. egyébként a régi telókat nem érdemes frissíteni JB-re... nagy általánosságban el lehet mondani, h aki frissíti a Gingerbreadet, az rosszul jár. És természetesen minden telónál másképp jelentkezik a probléma. Egy gyári visszaállítás javasolt, ha készítettél biztonsági mentést. ha nem, akkor...
2013. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt elírtam h nem JB, hanem ICS, de egyébként ugyanaz a lényeg :)
2013. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tedd vissza a gyári 2.3.6ot, erre a telefon nem való ics , mert a gyenge hardvere amiatt nem fog rendesen működni
2013. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!