Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC készülékek mennyire...

A HTC készülékek mennyire jók? Mondjuk a Samsung Galaxy S3-hoz viszonyítva? És a Samsung Advanced?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés.HTC készülékből nagyon sok van.Az S3 pedig egy konkrét példa.Különben azok is jó telók leginkább felsőkategóriás telót éri meg tőlük venni.(pl.:HTC One,One X,One X+)A Galaxy S Advance meg az S3 pedig nincs egy kategóriában.
2013. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Az elsőhöz:A kérdésre kéne válaszolni.Ha meg ilyen balf**z vagy hogy nem tudod öszehasonlítani akkor ne írj semmit.(a két telefont nem egyszerre kellet volna öszehasonlítani hanem ezzel is meg azzal is)
2013. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2


Nemtom miről beszélsz, #1 is a kérdésre válaszolt.


Egyébként HTC telefonokról elmondható, hogy általánosságban kifejezetten jó minőségűek, ami az összeszerelést és anyaghasználatot illeti. Sokkal inkább prémium márka, mint egy Samsung. De HTC-nek is vannak gyengébb telefonjai, alsó és középkategóriás HTC-t nem is éri meg venni, csakis felsőkategóriát. HTC One pl. az egyik legjobb telefon, egyetlen hátránya a kamerája.

2013. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem az S3 nagyon tetszik, jó a minősége is, de az ára szerintem irreálisan magas, főleg most, hogy kijött már az S4.

Nézegettem a HTC készülékeket, de nem tudom, mennyire megbízhatóak, milyen a minőségük? Ezért kérdeztem. Ma az üzletben egy kevésbé segítőkész hölgy volt, nem sok mindent mondott. Igazából nézegettem az S3 Minit, de arra mondta, hogy akkor inkább az Advanced vagy egy HTC.

2013. jún. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!