Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile légyszíves heeelp?

T-mobile légyszíves heeelp?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:

ezt most olvastam az oldalukon " Egyes termékek vásárlása esetében - például Domino készülékcsomag - cégünknek jóvá kell hagynia a megrendelést. Ez ügyben, munkatársunk telefonon megkeresi Önt, és ekkor a szállítási cím és időpont is egyeztetésére kerül. Ezekben az esetekben, az ígért 3 napos - sürgős rendelés esetén, 6 órás - szállítási határidőt az egyeztetés időpontjától kell számítani." én domino csomagban rendeltem a készülékemet,és azt írták emailben hogy a rendelés felvették stb stb..... (szombaton rendeltem ) és holnapra kéne hogy hozzák a telót .


DE ezekszerint most még fel fognak hívni és utána 3 nap mire kihozzák vagy mi ??????

2013. jún. 3. 22:07
 2/8 A kérdező kommentje:

emailben azt írja hogy "szállításra vár"


"szállítás várható időpontja 2012.06.04 " vagyis holnap...


én ezt nem értem ez most hogy van ?

2013. jún. 3. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:
valaki segítene ???????????
2013. jún. 3. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Most mit görcsölsz este 10-kor? Alszol egyet és holnap lesz. Ha nem jön meg a telcsid, akkor mehet a telefonálás utána.
2013. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát azért görcsölök,mert holnapig meg kéne lennie.


az emailben azt írják,hogy holnap itt lesz,de most olvastam hogy ha domino csomagban vásárolom akkor előtte valamiért fel fognak hívni,és onnantól kell számítani a 3 napot


DE ENNEK MI AZ ÉRTELME ? MÉG HA AZ ELŐFIZETÉSES KÉSZÜLÉKVÁSÁRLÁSNÁL LENNE EZ,AZT MEG IS ÉRTENÉM,DE EZ ÉRTELMETLEN vagy most ez mit jelent ? komolyan,nagyon fontos hogy holnapig meglegyen,de ha azt írják hogy felveszik velem a kapcsolatot mielőtt kiszállítják,akkor miért nem hívtak fel ma ?



lehet hogy mégis holnapra kihozzák ?

2013. jún. 3. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj le.

Szombaton rendeltem én is egy telefont, dominó csomagban és nekem is holnap jön meg a készülék.

Pontosan mit írtak neked?

2013. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Domino csomag esetén ennek annyira nincs jelentősége. A havidíjas előfizetések azok amiket komolyabban vizsgálnak.


Amúgy meg a rendelés végén kellett kapnod egy 49-el kezdődő 7 számból álló rendelési azonosítót. Ha ez megvan akkor hívd a 1430-at és kérdezd meg, hogy mi van a rendeléseddel.


Ha nincs ilyen azonosítód akkor pedig vársz, mert mást nem tudsz tenni.

2013. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

időközben kaptam egy emailt,amiben azt írják hogy a futár átvette a csomagot,és a mai napon kiszállítják


:D

2013. jún. 4. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!