Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb? (4...

Szerintetek melyik jobb? (4 telefont fogok felsorolni) és kérlek, hogy csak erre válaszoljátok, ne ajánljatok másikat!

Figyelt kérdés
Nos: 1. Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Y Samsung Galaxy Mini 2 és Samsung Galaxy Ace Melyik a jobb? JEllemzést is meg felsorolás-szerűen.

2013. jún. 4. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

www.gsmarena.com


Egyébként miért csak Samsung? Legfeljebb akkor vennék Samsungot, ha más márka nem lenne.

2013. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ott a gsmarena.com on a compare funkció. Ott össze tudod táblázatosan hasonlítani. Gondolom a számokról el tudod dönteni melyik a jobb.
2013. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mini 2, az már armv7-es procit kapott. A részletes specifikációra meg ott a google.
2013. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell, mini 2.
2013. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

első:


azért csak samsung, mert az hiszik egyesek, hogy a galaxy s sorozat után ezek is mennyire jók.

pedig ma már a legelavultabbak közé tartoznak, talán kivétel a mini 2.

Más gyártótól ilyen ócskaságokat már szinte nem is lehet újonnan kapni, de a samsung az megteheti mert a galaxy nèv alapján a sok fax ma is megveszi őket...


ebből a mini 2, de más gyártók az ilyen telókat minimum android 4-el adják...

2013. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem csak én látom robotoknak a magyar embereket! Sokan elfogultak, de nem tudom, hogy miért... Be kell látni, a Samsung egyáltalán nem egy megbízható márka, régen sem volt az!
2013. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:


ès még akkor a t-mobile fel is nyomja az árát ezeknek...


a sok b.rom pedig annál inkább veszi őket...


[link]

2013. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De én csak a Samsung telefonok közül gondoltam :) Fent említettem,hogy semmilyen más gyártót nem kérek.
2013. jún. 4. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

akkor vegyél xart, xarom le...


vagy költs rà többet ès tàmogasd ezt a magától elszállt cèget...

2013. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!