Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Linux deploy particionálhatta...

Linux deploy particionálhatta az sd kártyám?

Figyelt kérdés
Telepíteni akartam linux deployjal a kali linuxot. Nem sikerült, kifagyott stb. Gondoltam nem szórakázok vele ennyit megpróbálom mással. De nem is ez a lényeg. A lényeg az hogy miután letöröltem a képfájl és az alkalmazást IS a képfájl a mai napig foglalja a helyet mintha le sem töröltem volna!!! MI történhetett? Lehet hogy az alk. partíciót hozott létre? 5 GB ról lenne szó.

2013. jún. 4. 15:23
 1/1 anonim válasza:
A linux deploy két helyre telepít, vagy oda, amit megadsz neki, vagy a /data/data/ru.meefik.linuxdeploy-ba. Partícionálni pedig semmiképpen nem partícipnál, pláne nem, ha img-be telepítettél. (Az img-t természetesen formatálja de az sd-t nem)
2017. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!