Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban? Mit...

Melyik érné meg jobban? Mit vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

iPhone 5 és iPad 2 (vagy mini) között vacilálok.

az ipadet lehet hogy már egy két héten belül meg tudnám venni úgy hogy a mostani telefonomat (sony xperia s) megtartom és így mellé jön egy tablet.. de tudnék venni egy iphone 5öt hogyha be adnám a telefonomat beszámítással.. nem tudom mit csináljak mert szeretem a telefonomat de az iphone 5 is nagyon tetszik... a nővéremnek iphoneja van és azt mondta hogy meg van vele elégedve szerinte vegyek inkáb iphone-t.

Nektek mi a véleményetek? előre köszi a választ!!!


2013. jún. 4. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is Xperia S-em volt de annak minden baja volt, folyton lefagyott, stb. Lecseréltem egy iPhone 4S-re és nagyon nem bántam meg. Ismerősöm vett egy iPad 4-et és azóta kb nem is használja az Xperia Arc S-ét. Ha megvagy elégedve a telóddal akkor iPad de lehet akkor úgy jársz mint ismerősöm, mert most arra gyűjt, hogy az Arc S-èt lecserélje iPhone 5-re annyira megtetszett neki az egész.
2013. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abszolút személyes vélemény. Szerintem 4S-t vegyél. Baromi szép az 5, tagadhatatlan, de a 4S-t sem tudom kihasználni, az is túl erős hardveresen. Az 5 képe kicsit kontrasztosabb, de soha nem veszed észre, ha nem teszed egymás mellé a 4S-el.

Számomra az is az 5 ellen szól, hogy az Apple, aki régen a sok pénzért minőséget adott, mára elprostituálódott és már nem érdekli őket a fogyasztó. Ráadásul Jobs halála óta igyekeznek szembe menni az egykori irányelvekkel. Már a 4S-el is tömeges problémák voltak. Az enyémnek is gyenge a wifije, kiolvad a ragasztó a kijelzőből és besárgul (igaz ezen hibák esetén szó nélkül cserélik a telót, csak én nem vittem vissza, mert lusta voltam kiüríteni).


Az iPhoneban nekem a rendszer logikus felépítése (minden menü, almenü ott van, ahol a logika diktálja, a gombok ott vannak, ahová automatikusan nyúlnál), a kijelző 100%-os működése fogott meg. Szóval nem az van, mint más telefonoknál (rengeteg típust használtam próbára), hogy na, mér nem érzékel, összeomlik a tárcsázó app (android tömegjelenség), nem lehet felvenni a hívást (LG androidos típushiba).

Az enyémen 2 éve a gyár által rápakolt rendszer van (sosem frissítettem újabb verziót) és SOHA nem kapcsoltam ki a telefont és magától sem kapcsolt ki, tehát a rendszer 2 éve UPTIME és 100%-osan stabil a Jailbreak mellett is. Jailbreakkel szélsőséges esetekben maximum a grafikus felület omlik össze, aminek az újraindítása pár másodperc és nem kell hozzá az egész telefont rebootolni.

2013. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!