Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a SGS Advance-me...

Mit csináljak a SGS Advance-mel, ha egyik Jelly Bean-el sem működik normálisan?

Figyelt kérdés

Mindegyiket felraktam ami eddig megjelent, a Magyarban bíztam de nálam katasztrófa. CoCore5/6 kernelt is cseréltem de nagyon nem vagyok elégedett. Annyira erölködik, még a billentyűzetem is lassú, nemhogy a játékok/alkalmazások.. Kamera is gondolkozik, lefagy.

Gingerbread-el a legjobb de az meg annyira elavult. Factory reset előtte/utána mindent megcyináltam. Mit csináljak mert már ott tartok, hogy kihajítom! Akinek ilyen van megosztana velem pár okos gondolatot vagy segítene? Nagyon hálás lennék!


2013. jún. 4. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd rá az eredetit...

Nem értem mi bajod van a Gingerbreaddel, én szándékosan ezt használom! Ez az "elavult" szó annyira.. Nem is tudom. Vicces. vagyis inkább röhejes. vagy szánalmas. Olyan nincs, hogy elavult! Amit egy ICS tud, azt tudja egy GB is! A Jelly Beant pedig szándékosan nem adták ki erre a típusra, gondolom azért, amiért te is kínlódsz vele. Mindenre van magyarázat, csak arra nincs, hogy az emberek miért nem gondolkodnak.

2013. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy a GB nem kezeli a 2 magot. Nos a Gb nekem közel áll a szivemhez és igaz, hogy bolond aki elavultnak nevezi :-) Inkább régebbi. Az, hogy nem kezeli a 2 magot sztem butaság! Kiadták a hivatalos jb-t, de egyszerüen egy nagy rakás lócitrom! Mihelyst haza érek visszateszem a gyári GB-et és soha többet nem nyúlok hozzá. Sokkal jobban fut rajta MINDEN.
2013. jún. 4. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg megosztanád velem még azt, hogy GB alatt milyen Launchert használsz? Köszi a választ!
2013. jún. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!