Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a sony xperia u...

Cicamacska kérdése:

Mit jelent a sony xperia u telefonon az állapotsoron egy olyan ikon, ami úgy néz ki, mintha két kitárt kézfej között egy akksi lenne?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
8. hónapja nyúzom, de ilyet még nem láttam. Csinálj egy képernyőmentést, tedd fel hogy lássuk, hátha úgy tudunk segíteni.
2013. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az akkor szokott megjelenni, amikor már le van merülve az akksid egy bizonyos szint alá és "Energiatakarékos mód"-ba lehet kapcsolni a telót.
2013. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Folyton ott van az ikon rajta, 100 %-os feltöltéskor is, sosem tűnik el. Használtan vettem, amióta az enyém, mindvégig rajta volt ...
2013. jún. 5. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráböksz, belelépsz és kilépsz. Vagy pedig bekapcsolod ahol mutatja, utána visszakapcsolod.
2013. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha odakattintok, csak a beállítások oldalt hozza be, de ez jön be a telefon állapotjelzőjén végig, teljes szélességében. Lefotózni nem tudom a képernyőt sajna.
2013. jún. 6. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint a telefon Beállítások menüjét?
2013. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ááááá, meg is van a válasz: az akksi bővített készenléti módját jelzi .... uhhh... :D
2013. jún. 7. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!