Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hétvégén képeket nézegettem...

Hétvégén képeket nézegettem egy ismerős érintőképernyős HTC telefonjáról. Hiába léptem ki. mégis. Jelzi a telefon az értesítéseimet. Hogy tudnék végleg kilépni?

Figyelt kérdés
Hétvégén családtagoknak mutattam képeket egy ismerős érintőképernyős telefonjáról. HTC márkájú, a többit passzolom. A lényeg, hiába léptem ki, töröltem az előzményeket, töröltem a jelszavakat is, mégis tele van a felső sor mindenféle ikonnal, és jelzi a telefon az értesítéseimet. Idegesítő a tulajnak, kényelmetlen nekem. Mit tudok még tenni, hogy végleg kilépjek ott?
2013. jún. 4. 20:27
 1/1 anonim válasza:
A HTC-k gyakori problemaja ez.talan ujra kene inditani..nekem Wildfire S fajtaju van,es imadom,de neha vannak ilyen "rossz napjai" :D
2013. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!