Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 45 ezer...

Samsung Galaxy S2 45 ezer forintért nem átverés?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok, és S2-esen gondolkodok. Nem akarok sok pénzt szánni rá, maximum 45 ezer forintért szeretnék venni. Viszont nem tudom hogy az ennyiért árult használt S2-esek nem-e átverések. Reális ez az ár egy ilyen telefonért? Illetve még annyi hogy mit ajánlotok, hol érdemes nézelődni, melyik oldalakon megbízhatóbbak az eladók? (tudom ezt nehéz megmondani)

2013. jún. 4. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában 55 ezer forint körül szokták árulni őket, de ha valaki gyorsan elakarja adni akkor alá kell menni az áraknak úgyhogy reális lehet a 45 ezer forint, de lehetőleg személyesen vedd át, semmiképp ne utalj előre!
2013. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Decemberben 65-ért adtam el az S2-m. Az a baj az Androiddal, hogy nagyon megy le az áruk. Nézd az iPhone 4-et, az még mindig 70körül van ahhoz képest, hogy milyen vacak már. Ennyit jelent a hype, meg a logó egyes emberkéknek. Amúgy van rá garancia? Vagy függő a készülék?

Mert gari nélkül szerintem ez az ár lehet, hogy reális. 1 Galaxy Tab 2 7"-os verzió is 40k-ért kapható gari nélkül, és közel hasonló hardware-val van felszerelve mind2 készülék. Talán az S2 erősebb.

2013. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs még konkrét hirdetés amit kinéztem volna, csak úgy általánosságban nézelődtem például az Apródon vagy a Hardver Aprón. Sok olyan van ami gyanúsan olcsó, de úgy vettem észre, hogy a 40-45 körüli áron hirdetettek megbízhatónak tűnnek. Egy biztos gyárilag kártyafüggetlent szeretnék venni. Jól tudom hogy csak a szolgáltatónál vásárolt telefonokat szokták letiltani ilyen olyan tartozás miatt? Vagy ez igaz lehet a gyárilag kártyafüggetlenekre is? ha valaki otthon van ebben a témában akkor örülnék neki ha felvilágosítana. Utoljára 3 éve vettem használtam egy Samsung Omniát, szóval rám fér egy kis aktualizálás :D
2013. jún. 5. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!