Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia telefonra milyen a...

Nokia telefonra milyen a letölthető mobil facebook alkalmazás? Kell érte fizetni, ha t-mobilos vagyok? Hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Nokia telefonom van és t-mobilos vagyok, így ingyen tudok facebookozni telefonról is, pedig nem wifis a telefonom.

Mindig felajánlja, hogy telepíthetem a facebookot a mobilomra a gyorsabb böngészésért, de nem tudom, ez mit jelent. milyen előnnyel, hátránnyal jár, viszont kíváncsi vagyok.


Kell érte fizetni? Ha igen, mennyit? És ha letöltöm, akkor utána mindig kell fizetnem, ha facebookozok telefonon vagy csak a letöltésért kell fizetni? Milyen előnyei, hátrányai vannak?


2013. jún. 5. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Kell lennie net előfizetésednek is hozzá.

2013. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!