Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha befrissítem a Nokia Lumia...

Ha befrissítem a Nokia Lumia 710-es telefon akkor elvesznek a rajta lévő játékok?

Figyelt kérdés
Ugyanis akkor kezdhetném újra a játékokat és az nem jó a G-pontokra nézve. Ja meg hogyha tegyük fel az egyik játékba az a feladato 10 G-pontért hogy öljünk meg 10 zombit és én megöltem 8 zombit és letöröltem a játékot a 8 zombi megölése után és újra felrakom ugyanazt a játékot és ugyancsak bennt van még az a 10 G-és feladat akkor lenullázza vagy megmarad az hogy én megöltem 8 zombit?
2013. jún. 5. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy a játékoknál mi marad meg, vagy mi nem azt nem tudom, de minden utólag telepített alkalmazás és játék törlődik.
2013. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!