Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itunes-ba ha egy játék ingyene...

Itunes-ba ha egy játék ingyenes lesz, és én letöltöm mikor ingyenes. Rá 2 hétre megunom letörlöm, és ha újra le akarom tölteni (de már akkor fizetős) fizetnem kell érte?

Figyelt kérdés
Láttam hogy update menüpontnál ottvannak az alkalmazások amiket eddig letöltötem.Újra letölthetem azokat és ami fizetős volt,azt annak írja hogy purchased,magyarul akkor nekem már az megvan telljesen ?

2013. jún. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingyen tölthet es majd le újra.
2013. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van, nem a telefonodra kéred, hanem az apple ID-dre, szóval onnantól, hogy valamit 1x letöltessz ingyen vagy fizetősen, az onnan a tiéd, és bármikor letöltheted még1x.
2013. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Petya96 válasza:
Amit megvettél az már a tiéd, Mindent amit letöltesz azt az Apple egyik szerverparkjában őrzik a te neved alatt amíg nem törlöd magadat.
2013. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy törlöd magad. Az apple ID örök és törölhetetlen. :)
2013. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!