Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeretnék venni egy...

Most szeretnék venni egy Galaxy S Advance (I-9070) telefont, gyárilag 2.3.6os android van rajta, tudom hogy már kijött rá a frissítés (t-mobilos vagyok. ) A t-mobilba le frissítik nekem? Vagy már a telefon magától földobja, hogy van frissítés?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a telefont szeretném venni. Engemis az androidja gondolkoztatt el mert a telefon jó. Igen szerintem Samsung KIES-el lehet majd frissiteni. A telefon amugy nem dobja fel magától ahogy te mondod hanem a KIES-el birod frissiteni :)
2013. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és valaki megtudja mondani,hogy hogy működik a telefon jelly beannel? megéri fölrakni?
2013. jún. 8. 14:47
 3/4 kilroy ***** válasza:

[link]

Eredeti tmobos frissítés. Ha nem tetszik, visszarakod a régit. Gari is megmarad. Csak előtte ments mindent.

A kies meg egy kalap xar.

2013. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvettem a telefont, t-mobil webshopon.már jelly bean volt rajta,nagyon jól működik
2013. jún. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!