Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most készülök venni egy másik androidos készüléket, mert a jó kis sony ericsson X8-am már elég jól megviselt állapotban van, nagyon bejött a sony legalábbis az x8 által mert az új ginger dx sokat dobott szoftveresen a telón, de akkor is le szeretném váltani.

Nem tudom, hogy melyik márkát válasszam, szerintetek érdemes lecseréljem a sony márkát egy másikra, ha igen, akkor melyik márkát ajánlanátok, és abból melyik típusú telefont?

Esetleg, ha van olyan márka, amit nem ajánlanátok, akkor azt miért nem?



2013. jún. 6. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Olyat veszel amilyet csak akarsz. Ne fárasz minket.
2013. jún. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nokia 5200
2013. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Sony vagy Samsung.
2013. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szánnál rá.


Sony Xperia P ajánlom.

2013. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lumia 820 / 620
2013. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyiért akarsz telefont venni. De 20000Ft környékén már kapsz egy Alcatel OT-990-et.
2013. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! megfontolom az alcatelt, mert elég jónak néz ki! :)
2013. jún. 11. 00:40
 8/10 A kérdező kommentje:
A sony P is nagyon kecsegtet, nem tudom, majd megnézem élőben is őket, a pénz igazából annyira nem számít, mert múlt nyáron gyűjtöttem munkával 95.000-ret, és ezt csak telefonra szánom, persze ami kimarad azt meg másra! :)
2013. jún. 11. 00:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor vedd az xpeia p-t. Lehet h kicsit draga de sokkal jobb mint az alcatel. Igazabol nem is egy kategoria mivel az xperia majdnem felso vagy lehet felsonek az alja almig az alcatel meg also kategoria. Az xperian azert lehet gamelni mert jo hardvere van mig az alcatel alap jatekokra jo azt csokolom. 2 evig siman kihuznad az xperiaval, es tuti nem bannad meg.
2013. jún. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor azt fogom megvenni! :)
2013. jún. 11. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!