Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsóbb készüléket...

Milyen olcsóbb készüléket találok, ami megfelel ennek?

Figyelt kérdés

Most egy Galaxy S-em van, ha eladom és rakok kicsit hozzá, nem tudom, találok e olyan újabb, olcsóbb (kb. 40.000-es) android telefont, amelynek legalább ilyen jó a hardvere, és grafikus gyorsítója (tehát Huawei Y300 kilőve), Xperia U-t nem szeretnék (tisztában vagyok a képességeivel). Van más, mostanság kiadott ilyen készülék?

- Min. egymagos, 1 GHz-es proci

- Min. a PowerVR SXG540 szintjén álló GPU

- Nagyobb belső tárhely (4 GB megfelelne)

- 4 hüvelykes kijelző

Esetleg Xperia Pro pl.? Annak a külseje tetszik nagyon. Ajánlanátok új telefonokat is?



2013. jún. 6. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szarnak egy pofont? Vegyél akkor már s2-őt. Azzal legalább lenne értelme a cserének.
2013. jún. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nem jó az Xperia Pro? :/ Sztem megéri, nem lehet több 45.000-nél (újonnan). Az a bajom az Xperia U-val, hogy a képernyője kisebb kicsit, nem bővíthető és sztem nem is használnám ki a két magot, élőben sem tetszett (két ismerősömnek is olyan van. A Huaweinek gyenge a GPU-ja, az Xperia Pro viszont kifejezetten tetszik már külsőre is. Frissebb az android verzió, a hardver ugyanaz, a többinek még utána kell néznem, a kamerája sztem fényévekkel jobb, mint a mostanié.
2013. jún. 6. 06:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy S2 is szép, de nem szeretnék Samsungot és az használtan 45.000
2013. jún. 6. 06:48
 4/5 anonim ***** válasza:
És prot hol veszel. Az is már két éves telefon. És már akkor se volt egy csúcs készülék. Vegyél olyat ha tetszik,de akkor is butaság olyanra cserélni.
2013. jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezen gondolkodom, valószínűleg, ha találok, kártyafüggetlen lesz
2013. jún. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!