Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről mi a véleményetek? Kamu?

Erről mi a véleményetek? Kamu?

Figyelt kérdés

[link]

Elég "érdekesek" az árak nem?



2013. jún. 6. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel használt termékekről van szó teljesen reálisak az árak. Persze ettől még lehet kamu, nem ismerem az oldalt.
2013. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp ez az, ezt írja :Apple iPhone 4S 16GB, fekete - T-MOBILE

Vadonatúj, gyári fóliás, még be sem kapcsolt. Minden gyári tartozékával, valamint ajándék tokkal, autóstöltővel és fóliaszettel.

Ára: 89.900,- Ft

Nem használtnak van feltüntetve

2013. jún. 6. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Netről sosem vennék ájfónt! Csak úgy, mint az utcáról se. Pasi múltkor Egerben az utcán rám akart sózni egy 4S-t, azt hitte most jöttem a falvédőről. :D
2013. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jogi értelemben HASZNÁLT (más az áfa)

[link]


Vadonatúj - T-MOBILE - ezt valaki már megvette a szolgáltatónál, majd eladta, lehet, hogy elöfizetéses, mi a garancia, hogy fizeti és nem tiltják le?

Miért árul szolgáltatófüggő telefont, miért nem független?

2013. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jó kis olvasmány :)
2013. jún. 6. 09:59
 6/6 anonim válasza:
Üdv, több helyen láttam már, hogy fikázzák az oldalt es az eladót. Azt mondják, hogy mekkora kamu. Én már kettő darab Vodafone függő Telefont vásároltam az eladótól, hihetetlen milyen jó áron. Az eladó teljesen korrekt, bemutatkozott, beszélgettünk, írtunk adás-vételit, minden tokéletes mind a két telefonnal, nyugodt szívvel kiállnék az eladó mellett bármikor!
2014. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!