Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia p miért nem csatlakozik...

Peet77 kérdése:

Xperia p miért nem csatlakozik usb-n?

Figyelt kérdés
A gépen XP van a telón android 4.1.2 Csatlakozni csak MTP-n tudnék ha tudnék MSC-t amit sok helyen olvastam fel sem ajánl és más választás nincs. A gép alapból sem ismeri fel a telefont de a sony pc companion sem. Valakinek van valami ötlete ami nem túl bonyolult?Képeket és zenéket tennék rá de azonkívűl,hogy tölt usb-n semmi mást nem érzékel.

2013. jún. 6. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem ismeri fel egy 10 éves operációs rendszer. Tölts le minden frissitést a windows updateval és akkor talán.
2013. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rootolt telefonra le lehet tölteni egy alkalmazást amivel a telefon képes lesz msc módban működni. Más esetben az Xp táján kell szét nézni, alapból nem támogatja az mtp módot, de rávehető a működésre. A Windows Media Player 11 és a 3. szervizcsomag kell elsősorban, ha a telepítés után sem működik, szólj!
2013. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy 10 éves op rendszerrel nem akar menni nem is ez a probléma hanem,hogy ezt baromira nem publikálják sehol sem még a dobozán sincs rajta,hogy nuku XP ez azért nem túl fair. Rootolni amúgy nem szeretném mert úgy tudom akkor elveszti a garanciát és ezen a telón még van 22 hónap. Amúgy SP 3-as az XP és most már van media player 11 is de még mindig semmi :(
2013. jún. 7. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Elővettem a dobozát, nincs rajta, ahogyan az sem, hogy Windows 7-el kompatibilis. Erre a vevőnek kell figyelni, ha nem ért hozzá, kérjen segítséget fórumokon (de előtte használja a keresőt!), ne a gyártót szidja. Érdekes módon én minden próblémájáról tudtam már vásárlás előtt. Arról is tudtam, hogy a bootloader nyitása igen, a root pedig nem okoz garanciavesztést, csak ha rootolt állapotban viszed a szervizbe. Első lépések között volt a telefon rootolása.

Na akkor térjünk vissza az eredeti kérdéshez, ezt telepítsd fel: [link]

2013. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bootloadert is vissza lehet zárni...
2013. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De az elveszett DRM kulcsokat már nem szerzed vissza. A szervizben így egyből látszik, hogy nyitva volt a bootloader. Van egy hivatalos eljárás a nyitásra, állítólag úgy nem veszik a garancia, de nem merült fel bennem a nyitás gondolata, nem néztem jobban utána.
2013. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!