Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha wifi van a mobilomon,...

Ha wifi van a mobilomon, akkor az ország bármely pontján tudok netezni? És ez am mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, csak ott tudod használni ahol le van fedve WiFi-vel, vagy van egy WiFi hotspot a közelben, és ott pedig ingyen, ha tudod a jelszót, de lehet fizetős is ha hotspotsystem.com vagy egyéb állít ki hotspotot, ott mondjuk 15 perc az 300ft, vagy ha van otthon WiFi elérhetőségetek, akkor azon nyilván ingyen...

ha az ország bármely pontján akarsz netezni, akkor fizess elő 3G-re (mobilinternet) az meg annyiba kerül, amekkora csomagot veszel

2013. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhol, ahol bejutsz egy wifi hálózatába. Nem kerül semmibe.
2013. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársam tudott netezni a városban, az utcán.Azt hogy? És szerintem nem kellett neki fizetnie.
2013. jún. 7. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki titkosítja a netjét. Ilyenre fel lehet lépni. Vannak olyan helyek, nálunk pl egy söröző is, ahol nyílt wifi van. Ilyenre is fel lehet csatlakozni.
2013. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm!!
2013. jún. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!